В ОБСЄ констатували зупинку в розведенні сторін на Донбасі

Процес застопорився на Станиці Луганській.

Процес розведення військ і техніки на лінії розмежування через місяць після підписанння відповідної угоди в Мінську призупинився. Таку думку висловив перший заступник голови місії ОБСЄ Александр Хуг, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За його словами, усі попередні домовленості щодо припинення вогню, відведення озброєння та розмінування виконані лише частково. Нині сили розвели в двох із трьох домовлених пунктів – на ділянці між Петрівським і Богданівкою на Доннеччині та поблизу селища Золоте на Луганщині. Двічі намагалися розвести сили біля Станиці Луганської, проте через постійні обстріли бойовиків українській стороні виконати це не вдалося. Обстріли селища тривають.

Спостерігачі ОБСЄ зазначають, що зупинений процес міг би бути ефективним. "Сторони справді розуміють, що близькість розміщення та рівень насильства тісно пов'язані", - зауважив Хуг.

Заступник голови місії ОБСЄ прокоментував процес розведення військ і техніки в АТО

Процес розведення військ і техніки на лінії розмежування через місяць після підписання відповідної угоди в Мінську - призупинився. Таку думку висловив сьогодні перший заступник голови місії ОБСЄ Александр Хуг. За його словами, усі попередні домовленості щодо припинення вогню, відведення озброєння та розмінування виконані лише частково. Нині сили розвели в двох із трьох домовлених пунктів - на ділянці Петрівське-Богданівка на Донеччині, та поблизу селища Золоте - на Луганщині.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: