Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі хочуть разом із Україною випускати військові вертольоти

Ідею пов'язують із міністром оборони, який зробив гучну заяву про "Містралі".

Польські ЗМІ пов'язують заяву міністра оборони Антонія Мацеревича цієї країни про продаж Єгиптом двох "Містралей" Росії конфліктом із Францією. У Парижі ситуацію навколо виготовлених вертольотоносців поки що не коментують, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медіа звертають увагу на те, що Мацеревич оприлюднив сенсаційну інформацію, коментуючи скандал із відмовою Польщі купувати 50 французьких гелікоптерів "Каракалі" за 3 мільярди євро. Президент Франції Франсуа Олланд через зрив цієї угоди навіть відмінив свій візит до Польщі. Мацеревич наполягає, що польська армія має бути забезпечена насамперед гелікоптерами свого виробництва і веде переговори про побудову спільного з Україною гвинтокрила. У нашій державі урядовці з Польщі розраховують купувати двигуни для цих машин.

Раніше міністр оборони Польщі повідомив про намір Єгипту продати Росії за один долар придбані у Франції універсальні десантні кораблі типу "Містраль". У міноборони Росії назвали такі заяви дурістю. Посол Єгипту в Росії Мухамед Ель-Бадрі також не підтвердив повідомлення про можливий продаж "Містралей".

Кореспондент ТСН Маргарита Ситник

Відео Міністр оборони Польщі повідомив про перепродаж Єгиптом французьких "Містралей" Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції