Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Завидний наречений під час карантину

Завидний наречений під час карантину

Коронавірус не повинен перешкодити вам зустріти велике кохання і знайти вигідну партію. Просто потрібно трохи змінити орієнтири.

Якщо ми, жінки, раніше шукали заможного чоловіка з іншої країни, то сьогодні у великих містах практично не залишилося іноземців. У маленьких їх і так не було. Я маю на увазі чоловіків шлюбного віку з фінансами. Може, іноземці і є десь, тільки вже не самотні.

Більшість моїх знайомих холостяків-іноземців, які багато місяців року любили проводити в Києві (жили і працювали), терміново евакуйовані з країни з великими валізами на останніх літаках. Наприклад, найзавидніший наречений Берліна, який знявся там у всіх дейтинг-шоу, який жив Києві і стверджує, що Київ – це новий Берлін, евакуювався до Варшави і публікує в соціальних мережах фото і відео з готелю, в якому немає людей. Він працює в IT, і йому добре. Тим більше у нього ні сім'ї, ні дітей, а з багажу – один великий чемодан.

Тепер, як в старі добрі часи, можна листуватися місяцями і телефонувати одне одному в надії якось зустрітися, навіть якщо ви живете в різних районах міста. Я живу в Києві. І в минулі роки тут переїзд в інший район або за місто означав розставання на довгі місяці, а то й роки. Все-таки відстані тут не маленькі.

Однак я не сумую на карантині. Я підробляю перекладачем на міжнародних сайтах знайомств і кілька років перекладала на зустрічах для кількох шлюбних агентств у Києві, зокрема тим, які влаштовували вечірки з американцями і німцями. Американське агентство, яке вже 30 років влаштовує вечори знайомств для молодих і не дуже українських жінок і американських чоловіків, перенесло свою вечірку на тисячу людей, яка мала відбутися 3 квітня, ще в середині березня. Перенесли на кінець травня, але і ця дата була не остаточною. Цілком ймовірно, вечірка відбудеться не раніше вересня, враховуючи тренди поширення коронавірусу в світі та карантинні заходи. Приміром, нещодавно читала, що міністерство охорони здоров'я Португалії прогнозує пік епідемії на початок літа. А уряд США днями заявив, що країна може повторити долю Італії за стрімкістю поширення вірусу і кількістю смертей.

У німців теж сумно. Вечірка на травневі скасована. Навіть в онлайн-марафонах-вечірках ніхто не хоче брати участь. Їх роблять безкоштовними. Все завмерло. У багатьох шок. Це те, що я чула в останні дні. Загалом, якщо все піде погано, то в найближчі пів року літаки не полетять. І зараз більшість моїх знайомих розлучені зі своїми бойфрендами. Залишаються тільки відеодзвінки до Англії, Бахрейну, Таїланду, Австрії та інших країн, куди ні літаком не долетіти, ні потягом не доїхати.

Економічні журнали і сайти пишуть, що акції найбільших світових сайтів знайомств впали на 25%. А на всіх сайтах багато чоловіків з Європи, Австралії, Індії, Америки (з Африки пишуть мало) описують свої карантинні будні. Хтось в повному жаху, хтось – без роботи, хтось втратив контроль над власним життям, хтось радить медитації. Італійці починають листи з кількості померлих. Японець повідомляє, що помер найвідоміший комік в країні, тому люди зрозуміли, наскільки серйозна ситуація. Правда, я читала пару листів від тих, хто зберіг ще здоровий глузд і не піддався паніці. Чоловік, який живе на фермі в Ірландії з 700 вівцями. Вони зараз народжують, і йому не до коронавірусу. США – країна величезна, але складна ситуація не у всіх штатах. Тим не менш літаки не літають.

Мільйонери – банкрути. Наприклад, наречений-азіат, який любив дарувати квартири і ювелірні вироби, закрив свої готелі, ювелірний бізнес і звільнив навіть помічницю. І таких прикладів не море, а океан.

Я читала, що стали влаштовувати секс-оргії у додатку Zoom. Я сама нещодавно освоїла його. Ми грали вдесятьох в "Мафію". "Місто засинає, прокидається мафія, поліцейський і мирні жителі". Додатком ще користуються політики для голосувань, бізнес-конференцій. Звичайно, слабко уявляю собі оргію в маленьких квадратиках в екрані планшета, ноутбука або телефона, тим більше у додатку проблеми зі звуком. Якщо один хоче щось сказати, то треба вимкнути мікрофони всім.

Туристичні компанії та авіакомпанії – банкрути. Ресторани теж відсотків на 90%. Так що на чоловіків, у яких були подібні бізнеси до пандемії, не робіть ставку. Вони отямляться не скоро, і зараз у них стрес.

В нашій непростій карантинній ситуації варто шукати чоловіка з району. Тим більше, якщо немає авто, транспорт не ходить і ви реально замкнені в своєму районі. Звичайно, добре тим, хто живе поруч з гарними дорогими супермаркетами. Зараз чоловіки ходять туди частіше, ніж коли-небудь. Правда, в людині в медичній масці та з гумовими рукавичками важко розгледіти потенційного кавалера. А якщо ви в масці, то навіть не почуєте запах його одеколону або немитого тіла. Гірше тим, хто в селах і віддалених районах, але можна гуляти. Виїжджати на таксі в центральний гастроном. Багато написано про київські пафосні супермаркети, куди ходять лише мільйонери, політики.

Я впевнена, це не остання епідемія. Ще свіжа у мене в пам'яті хвиля грипу в 2010 році. Тоді, як і зараз, люди ходили в масках, боялися вийти з дому, а транспорт спорожнів. Моя подруга переїла імуномодуляторів. Правда, планету того разу на карантин не закривали. Наступні епідемії будуть гіршими. Варто почати готуватися вже сьогодні. Рекомендую наступного року звертати увагу на бізнесменів у сферах, пов'язаних із медициною і продуктами харчування. Вони не зникнуть. А найзавидніший наречений на сьогодні – це той, який вигідно продав маски та інші медичні товари проти коронавірусу або щось з цим пов'язане.

Читайте також: Як правильно просити гроші у чоловіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції