Канадського парламентарія не пустили до Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
1281
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Канадського парламентарія не пустили до Тимошенко

Канадському парламентарію відмовили у зустрічі з Тимошенко / Фото: Прес-служба БЮТ

Пенітенціарна служба не знайшла підстав, щоб влаштувати екс-прем'єру побачення з канадцем.

Державна пенітенціарна служба України відмовила канадському парламентарію Бобу Декерту у відвідуванні екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Качанівській колонії.

Як повідомляє прес-служба пенітенціарного відомства у п'ятницю, 15 березня в службу надійшло звернення від посольства Канади в Україні з проханням посприяти в організації зустрічі парламентарія з екс-прем'єром в колонії.

"Зазначене звернення розглянуто в рамках національного законодавства і з посиланням на ст. 24, 110 і 138 Кримінально-виконавчого кодексу України поінформовано посольство Канади в Україну про відсутність підстав для відвідування зазначеного закладу (Качанівській колони) і зустрічі з Тимошенко Ю.В.", - йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо, що Європейський суд з прав людини своїм приписом зобов'язав державу Україну лікувати Тимошенко у стаціонарі.

У відповідь на це міністр юстиції Олександр Лавринович заявив, що Європейський суд не має права зобов'язувати Україну до цього. 

"Європейський суд з прав людини не може приймати (такі) рішення, у нього в компетенції цього немає - де, кого лікувати, яким способом", - сказав він.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1281
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація