Тимошенко у колонії бракує джакузі з фанери та Януковича

Дата публікації
Перегляди
1542
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко у колонії бракує джакузі з фанери та Януковича

Тимошенко про колонію: нікому ніколи не побажаю перебувати в таких "нормальних" умовах

За словами Тимошенко, у колонії роблять показушне "потьомкінське село" для преси і міжнародного товариства.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко запросила до себе в колонію президента Віктор Януковича. За її словами, проти неї готується провокація: в колонії роблять косметичні переобладнання для того, щоб "переконати громадськість, пресу, міжнародне співтовариство в тому, що для Тимошенко за гратами нібито створені "райські умови". Про це повідомляє пресс-служба "Батьківщини".

"Зараз на території колонії авральними темпами формується нове, показушне "потьомкінське село". З усієї області звозиться медичне устаткування, фарбуються стіни, прибирається сміття. Залишилося тільки поставити слоників на вікна, постелити ведмежу шкуру на підлогу і спорудити джакузі з фанери", - заявила Тимошенко.

Як зазначила екс-прем'єр, "вся ця метушня влади навколо мого місця перебування – цілковитий незграбний камуфляж".

"З усією відповідальністю заявляю, що умови в Качанівській колонії такі як в тюрмі, де неможливо ані жити, ані лікуватися. Нікому ніколи не побажаю перебувати в таких "нормальних", за твердженням влади, умовах", - наголосила Тимошенко, зазначивши, що "якщо ж Янукович і надалі буде стверджувати, що у мене в колонії "все гаразд", то я запрошую його сюди "на лікування".

Вона також додала, що інформація про її наполягання на лікуванні в Німеччині "є абсолютною неправдою", частиною "пропагандистської кампанії проти неї".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1542
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація