Кадра Тігіпка вже призначили заступником Добкіна

Дата публікації
Перегляди
2382
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кадра Тігіпка вже призначили заступником Добкіна

Добкіну призначили заступника з "квоти" Тігіпка / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Віце-прем'єр отримує перші дивіденди за завтрашнє злиття з регіоналами.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін призначив своїм заступником голову харківської обласної організації партії Сильна Україна Андрія Моченкова.

"Сферою відповідальності нового заступника голови обладміністрації стане розвиток промисловості та впровадження інновацій", - заявили в Харківській ОДА.

Згідно з розпорядженням, підписаним Добкіним, таке рішення було прийнято на підставі заяви Моченкова, листа прем'єр-міністра Миколи Азарова від 14 березня і листа голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна від 14 березня.

Моченков - депутат Харківської облради, керівник фракції партії Сильна Україна, заступник голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Раніше Моченков був головою ради директорів групи компаній Проконсул, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг в сфері нерухомості.

Нагадаємо, Партія регіонів і партія Сильна Україна мають намір оголосити про об'єднання 17 березня. Очікується, що Тігіпко стане заступником голови Партії регіонів. Крім того, як стало відомо Коммерсантъ-Украина, партії домовилися про призначення представників Сильної України заступниками голів 15 обласних державних адміністрацій.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2382
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація