Лідер афганців обурений "примазуванням" до них Королевської

Дата публікації
Перегляди
2741
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лідер афганців обурений "примазуванням" до них Королевської

Лідер войнів-афганців заявив, що Королевська бреше про нього / Фото: job-sbu.org

Лідер організації воїнів-афганців "Ніхто, крім нас" звинуватив Королевську у відвертій брехні.

Лідер Всеукраїнської громадської організації воїнів-афганців "Ніхто, крім нас" Олександр Ковальов заявив, що лідер партіїі "Україна – Вперед!" Наталя Королевська "без дозволу використовує символіку афганців та відверто бреше".

За його словами, проморолик з'їзду політсили Королевської з його зображенням без жодної його згоди транслювали українські телеканали.

"На самому з'їзді на запитання, чому в залі немає афганців, Королевська відповіла, що "воїни-афганці перебувають у важкому стані, а Ковальов виїхав з країни. Тобто, Королевська, використовуючи репутацію та та символіку НКН, відверто збрехала. Я взнав про це, бо через десять хвилини на мій телефон почали дзвонити журналісти. Вони спочатку вибачалися, що турбують мене по роумінгу, а потім зацікавлено запитували, де я є", - розповів лідер афганців

Ковальов заявив, що хоче публічно відповісти всім: "Я не на роумінгу. Я - в Україні, хоча за це перебування мені довелося розплатитися власним бізнесом. На мою смс-ку про те, чому вона використала моє обличчя у своєму ролику, я отримав від Королевської якусь дуже незрозумілу та нечітку відповідь, мовляв, "сама була не в курсі". Брехня продовжується".

За словами Ковальова, Королевська хотіла приєднатися до організації "Ніхто, крім нас".

"Незважаючи на те, що вона бажала до нас приєднатися, її заява про вступ до НКН досить не розглянута та навряд чи має перспективу буди розглянутою в принципі", - зазначив лідер афганців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2741
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація