У Табачника заявили, що на підручниках за 650 грн навіть зекономили

Дата публікації
Перегляди
2636
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Табачника заявили, що на підручниках за 650 грн навіть зекономили

Підручники для першачків за 647 грн здійняли справжню бурю в Україні

В Міносвіти продовжують запевняти, що підручники за 647 грн - це норма. В 2009 році такі коштували 870 грн.

Насправді Міносвіти навіть зекономило на скандальних підручниках з української мови, які обійшлися в 647 гривень за штуку, заявив заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослав Серебрянський.

За його словами, аналогічні підручники в 2009 році коштували 847-870 гривень.

"Це не таємна інформація, її можна за Вісником державних закупівель перевірити. Ми зараз говоримо про ціну, яка, навпаки, є меншою", - сказав Серебрянський, цитує ЛігаБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 19 березня "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" та Міносвіти уклали угоду про закупівлю підручників для 1 класу на суму 61,13 млн грн.

Найдорожчими виявились підручники української мови для шкіл з навчанням польською мовою – 647 грн за екземпляр. Новина про фактично "золоті" книжки була широко поширена ЗМІ та викликала неабиякий резонанс в суспільстві. До того ж, з'ясувалося, що одним з авторів підручника є Ольга Назарівна Хорошковська, мати першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.

На критику в Міносвіти запевнили, що ціна в 647 грн за підручник є обґрунтованою. А глава відомства Дмитро Табачник заявив, що Ольга Хорошковська є найкращим автором навчальних посібників для середньої школи.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2636
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація