"Зоря" втратила перемогу над "Олександрією", ведучи 2:0

550

ФК Олександрія

Луганчани не зуміли перемогти суперника перед грою у Лізі Європи.

Луганська "Зоря" у рамках 14-го туру чемпіонату України не зуміла перемогти "Олександрію", зігравши внічию - 2:2.

Першими відкрили рахунок підопічні Юрія Вернидуба - Юрі на 11-й хвилині вдало замкнув передачу у виконанні Сіласа. Подвоїли свою перевагу господарі на 33-й хвилині - Артем Громов вдало скористався помилкою захисника "Олександрії" Андрія Гітченко та зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди.

Проте, гості зуміли зібратися та гідно відповісти своєму супернику - Сергій Старенький на початку другої половини зустрічі скоротив відставання у рахунку після скидки від Віталія Пономаря.

Несподіванкою став 2 гол, який провела команда Володимира Шарана - Валерій Бондаренко наважився на дальній постріл та не прогадав, відправивши м'яч точно у кут воріт Андрія Луніна. Цікавий той факт, що "Олександрія" догравала цей матч вдесятьох - другу жовту картку за 10 хвилин до кінця основного часу отримав нападник Віталій Пономарь.

Таким чином, не зумівши втримати перемогу, "Зоря" втратила можливість обігнати у турнірній таблиці рівненський "Верес" - наразі, в активі підопічних Вернидуба 18 балів та 6 позиція. "Олександрія", у свою чергу, має тепер 11 балів та посідає 10 місце.

Свій наступний матч "Зоря" проведе 2-го листопада 2017 року у рамках 4-го туру групової стадії Ліги Європи проти німецької "Герти".

Зоря - Олександрія - 2:2. Відео матчу