Перейти до змісту
Британська поліція ідентифікувала всіх 39 загиблих мігрантів

Британська поліція ідентифікувала всіх 39 загиблих мігрантів

Співробітники правоохоронних органів також повідомили сім'ї загиблих.

Британська поліція офіційно ідентифікувала усіх 39 мігрантів, яких знайшли мертвими у вантажівці в місті Ессексі, пише Associated Press.

Правоохоронці повідомили сім'ї загиблих. Крім того, поліція заявила, що вони про все повідомили родинам, перш ніж оприлюднили додаткову інформацію про розслідування.

Поліція Великої Британії повідомила, що співпрацює зі своїми з в'єтнамськими колегами та коронером для виявлення тіл.

"Це важливий крок у розслідуванні, і він дозволяє нам працювати з нашими колегами з в'єтнамської поліції, щоб підтримати родини цих жертв", - заявив помічник головного констебля Тім Сміт.

23 жовтня в англійському графстві Ессекс у холодильному контейнері вантажівки знайшли мертвими 39 людей. За інформацією поліції, замкнені в фурі нелегали прямували до Великої Британії на вантажному поромі з Бельгії.

Поліція знайшла та затримала водія вантажівки. Саме 25-річного ірландця, який був за кермом, підозрюють у вбивстві. Згодом заарештували ще двох підозрюваних 39-річного чоловіка та 38-річну жінку з Воррінгтона. 

Також з'явилася інформація, що до загибелі людей може бути причетна банда "змієголових", які займаються незаконними перевезенням жителів Китаю до Європи. Банда рекламує свої послуги на китайських вулицях, обіцяючи мешканцям кращого життя в Європі. 

Водія вантажівки Моріса Робінсона звинуватили в ненавмисному вбивстві в 39 випадках, а також у змові з метою нелегального перевезення людей та сприянні нелегальній міграції. 23 жовтня суд залишив його під вартою на місяць - до 23 листопада.

Відео Загибель мігрантів: у Британії розшукують двох братів за підозрою у торгівлі людьми

40-річний і 34-річний чоловіки - жителі міста Арма в Північній Ірландії. Поліція підозрює їх у ненавмисному вбивстві і запевняє - спілкування з ними може мати вирішальне значення для розслідування. Минулого тижня в Англії знайшли вантажівку з тілами 39 людей. Водія вантажівки затримали одразу ж, суд залишив його під вартою до кінця листопада.  

Загибель мігрантів: у Британії розшукують двох братів за підозрою у торгівлі людьми

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин