МЗС Франції: НАТО недооцінила здатність сил Каддафі до опору

Французький політик визнав, що НАТО недооцінило здатність до опору армії Каддафі.

НАТО недооцінила здатність військ Каддафі до опору. Про це заявив у четвер глава МЗС Франції Ален Жюппе в інтерв'ю телеканалу "Франс-2".

"Безумовно, ми недооцінили здатність сил Каддафі до опору", - визнав глава МЗС Франції.

"Говорити про якесь пробуксовування операції неправомірно. Військове втручання триває вже 5 місяців - однак ніхто в той момент, коли воно починалося, і не стверджував, що це буде якась блискавична операція", - наголосив французький міністр.

Міністр особливо підкреслив завзятий характер дій загонів озброєної опозиції "які продовжують вести бої на місцевості і поступово просуваються на півдні і заході країни". "В даний час південь Лівії практично перебуває під контролем Перехідної національної ради", - сказав Жюппе.

"Сили повстанців просуваються в напрямку Тріполі, вони просуваються і в районі міста Брега і ми будемо продовжувати посилювати цей військовий тиск", підкреслив французький міністр.

"У той же час ми продовжуємо пошук і політичного вирішення конфлікту, оскільки абсолютно зрозуміло, що остаточне рішення не буде військовим. Нам необхідно досягти у своїх діях певної "червоної межі", після чого Муамар Каддафі зрозуміє, що в нього більше не існує можливості продовжувати перебування при владі. Для цього необхідно також досягти широкого консенсусу міжнародного співтовариства - і ми цього доб'ємося", - сказав Жюппе.

Читайте також:

Син Каддафі розповів президенту ФІДЕ про важку гуманітарну ситуацію в Лівії

Каддафі нагородив Вітренко "за боротьбу з американською агресією"

Лівійські повстанці готують до бою 7-річних хлопчиків

Каддафі готовий перенести військові дії в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: