Понад 2 млрд осіб ризикують заразитися вірусом Зіка

Вірусу Зіка не обмежується одним ареалом проживання Aedes aegypti.

Більше 2 млрд осіб проживають у регіонах світу, де існує небезпека поширення вірусу Зіка, йдеться в дослідженні.

Спочатку вважалося, що вірус Зіка передається через укуси одного з різновидів москіта - Aedes aegypti, або комара жовтолихоманного. У зв'язку зі спалахом захворювання, які були викликані цим вірусом, на початку цього року в ряді країн була оголошена надзвичайна ситуація.

Останні дослідження показали, що поширення вірусу Зіка не обмежується одним ареалом проживання Aedes aegypti - процес передачі захворювання більш складний.

Ймовірна область поширення вірусу охоплює території від північної Австралії до південної Азії, всю центральну та частини західної і південної Африки, а також більшу частину Південної і частину Північної Америки, включаючи узбережжя США.

Вакцини від вірусу досі немає.

вірус Мови

Зазначимо, в минулому році вірус Зіка охопив країни Латинської Америки, а потім поширився і в США і Європу.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я назвала вірус Зіка загрозою світового масштабу. За даними ВООЗ, створення вакцини від захворювання знадобиться півтора року.

Сміття, вогонь, дезинфекція. Як долають вірус Зіка в Коста-Риці

Вірус Зіка може спричиняти неврологічний розлад

Вірус Зіка може спричинити серйозний неврологічний розлад, відомий як синдром Гієна-Барре, такого висновку дійшли французькі вчені, що вивчають недугу. Небезпечний синдром призводить до м'язової слабкості і може зупинити дихання, лякають вчені. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: