Розмінували історичну частину Пальміри

Екстремістське угруповання "Ісламська держава" зайняла Пальміри в травні 2015 року.

Російські інженерні війська розмінували історичну частину Пальмиры.

Росія обіцяла прийняти участь у відновленні стародавнього міста. Ісламісти зруйнували на території стародавнього міста ряд споруд, включаючи тріумфальну арку, чий вік оцінюється в 2 тисячі років. Пізніше арку відтворив у Лондоні Інститут віртуальної археології за допомогою фотографій з різних сайтів і 3D-технологій.

Операція по звільненню сирійського міста Пальміра від бойовиків ІД тривала вже кілька днів. Сирійські війська раніше взяли під контроль західну частину міста. Але армія продовжувала наступ і намагалася відобразити і інші важливі райони міста.

Нагадаємо, Пальміра була захоплена "Ісламською державою" на початку літа минулого року. Терористи розгромили і пограбували історичне місто. Операція по звільненню Пальміри від бойовиків продолжаласяя кілька днів.

Важливе стратегічне значення міста зумовлено її положенням, Пальміра розташована в центрі Сирії і має великі енергетичні ресурси. Також Пальміри розташовані стратегічно важливі для Сирії нафтогазові родовища. З міста йдуть нафто - і газопроводи, які забезпечують захід країни паливом.

ВідеоРосійські військові братимуть участь у розмінуванні сирійської Пальміри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: