Розмінували історичну частину Пальміри

Екстремістське угруповання "Ісламська держава" зайняла Пальміри в травні 2015 року.

Російські інженерні війська розмінували історичну частину Пальмиры.

Росія обіцяла прийняти участь у відновленні стародавнього міста. Ісламісти зруйнували на території стародавнього міста ряд споруд, включаючи тріумфальну арку, чий вік оцінюється в 2 тисячі років. Пізніше арку відтворив у Лондоні Інститут віртуальної археології за допомогою фотографій з різних сайтів і 3D-технологій.

Операція по звільненню сирійського міста Пальміра від бойовиків ІД тривала вже кілька днів. Сирійські війська раніше взяли під контроль західну частину міста. Але армія продовжувала наступ і намагалася відобразити і інші важливі райони міста.

Нагадаємо, Пальміра була захоплена "Ісламською державою" на початку літа минулого року. Терористи розгромили і пограбували історичне місто. Операція по звільненню Пальміри від бойовиків продолжаласяя кілька днів.

Важливе стратегічне значення міста зумовлено її положенням, Пальміра розташована в центрі Сирії і має великі енергетичні ресурси. Також Пальміри розташовані стратегічно важливі для Сирії нафтогазові родовища. З міста йдуть нафто - і газопроводи, які забезпечують захід країни паливом.

Російські військові братимуть участь у розмінуванні сирійської Пальміри

Про це заявив Путін. Контроль над давнім містом армія Башара Асада встановила цих вихідних, вибивши звідти бойовиків "Ісламської держави". Наступ урядових сил на місто тривав кілька днів поспіль за підтримки російської авіації. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: