США припиняють продаж квитків на рейси до Білорусі

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
205
США припиняють продаж квитків на рейси до Білорусі

Американське об'єднання пілотів ALPA вже вітало цей крок.

Міністерство транспорту США заборонило продаж квитків на пасажирські рейси між США і Білоруссю. Заборона також стосується рейсів, здійснюваних з пересадкою.

Про це повідомляє DW.

Зазначається, що як виняток будуть можливі гуманітарні рейси, а також ті, причиною яких є національні інтереси і безпека США.

У той же час раніше в Держдепартаменті відзначили, що обмеження рейсів між США і Білоруссю відповідає інтересам зовнішньої політики Вашингтона в світлі примусової посадки рейсу Ryanair в Мінську.

Як повідомлялося, 4 червня Європейський Союз офіційно заборонив білоруським авіакомпаніям літати у своєму авіапросторі та приземлятися в аеропортах ЄС. Рішення ухвалили згідно з висновками Ради ЄС за 24-25 травня.

Нагадаємо:

  • У Мінську посадили літак Афіни-Вільнюс компанії Ryanair, на борту якого перебував опозиційний білоруський журналіст і блогер Роман Протасевич. Опозиціонера відразу ж затримали.
  • Дівчину Протасевича Софію Сапегу затримали разом з ним і помістили в ізолятор тимчасового тримання.
  • 25 червня стало відомо, що що опозиційного журналіста Романа Протасевича і його дівчину Софію Сапегу перевели під домашній арешт. Умовою для цього нібито стала їхня згода співпрацювати зі слідством.

Новини світу: Протасевича та Сапегу відпустили під домашній арешт

Новини світу: Протасевича та Сапегу відпустили під домашній арешт
Наступна публікація