Тіло Каддафі поховають у пустелі

Тіло Каддафі поховають у пустелі

Фото: AFP

Раніше керівництво НПР обіцяло передати тіло полковника родичам для поховання у Сірті.

Тіло Муаммара Каддафі / Фото: AFP
Тіло Муаммара Каддафі, який правив Лівією 42 роки, буде поховано в пустелі у вівторок, 25 жовтня, повідомили представники Національної перехідної ради (НПР). Місце, де пройде церемонія, буде збережено у таємниці.

Нагадаємо, Каддафі був убитий 20 жовтня в ході боїв за його рідне місто Сірт. Незабаром тіло полковника було доправлено до Місурати і виставлено на огляд в промисловому холодильнику в одному з магазинів міста. Там же було виставлено тіло одного з синів Каддафі.

Аж до 24 жовтня трупи полковника і його сина знаходилися у Місураті виставлені на загальний огляд, однак увечері у понеділок тіла відвезли в невідомому напрямку.

Відповідно до мусульманськиї звичаїв тіло полковника мало бути поховане протягом доби після смерті. Проте у керівництві НПР вчасно не домовилися про місце поховання.

Крім того, родичі полковника зверталися до влади з проханням віддати їм тіло для поховання у Сірті. Повідомлялося, що керівництво НПР погодилося передати тіло до Сірту. Втім, стверджують ЗМІ, труп Каддафі родичі полковника не отримають.

Тіло Мутасіма, сина Каддафі, також буде поховано в пустелі.

Розслідування обставин загибелі Каддафі поки не проводилося. Існують версії, що лідер джамахірії був застрелений кимось з повстанців при арешті.

23 жовтня влада Лівії відзначили день визволення Лівії від влади Муаммара Каддафі. Як очікується, після оголошення про звільнення Лівія, яка має офіційну назву Велика Соціалістична Народна Лівійська Арабська Джамагирія, змінить назву.

НПР пообіцяла протягом восьми місяців провести в Лівії загальні вибори. Також НПР має намір у найкоротші терміни сформувати в країні тимчасовий уряд.

Читайте також:

Медики провели розтин тіла Каддафі

У Єгипті ходять чутки, що від жалю до Каддафі Мубарак помер

Таємниці, які померли разом з Каддафі - зв'язки з Гуантанамо, Устіка, Локербі

Нова влада Лівії в першу чергу повернула багатоженство

Тіло Каддафі поховають у пустелі

Тіло Каддафі поховають у пустелі

Повʼязані теми:

Наступна публікація