Туніський суд виправдав главу уряду Каддафі

Лівійська влада поки не подавала офіційного запиту про екстрадицію аль-Махмуді, так що невідомо, куди колишній прем'єр-міністр відправиться після звільнення з в'язниці.

Апеляційний суд в туніському місті Таузар у вівторок, 27 вересня, виправдав колишнього прем'єр-міністра Лівії Багдаді Алі аль-Махмуді, раніше засудженого до шести місяців в'язниці.

Нагадаємо, колишній прем'єр і двоє супроводжуючих його людей були затримані на кордоні Тунісу та Алжиру минулого тижня. Всі троє звинувачувалися туніською владою в незаконному перетині державного кордону.

Аль-Махмуді і його люди були засуджені до шести місяців в'язниці 22 вересня, але адвокати обвинувачених подали апеляцію до суду вищої інстанції, яку той задовольнив.

При цьому, лівійська влада поки не подавала офіційного запиту про екстрадицію аль-Махмуді, так що невідомо, куди колишній прем'єр-міністр відправиться після звільнення з в'язниці.

Аль-Махмуді втік з Тріполі в Туніс в кінці серпня 2011 року, після того як повстанці почали штурм Тріполі. На початку вересня 2011 прем'єр-міністр заявив про перехід на бік заколотників і повідомив про те, що налагодив контакти з представниками Національного перехідного ради. Варто зазначити, що аль-Махмуді неодноразово виступав з пропозиціями про мирні переговори.

Читайте також:

Син Каддафі, якого розшукує Інтерпол, "засвітився" на ТБ

Затримані у Лівії українці дивляться телевізор і качають м'язи

Повстанці захопили порт одного з останніх бастіонів Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: