У Карелії уточнили кількість загиблих на озері дітей

Упізнання тіл дітей відбудеться в Москві.

Глава Карелії Олександр Худилайнен уточнив кількість загиблих в результаті шторму на озері Сямозеро дітей.

Про це пише ТАСС.

"13 дітей загинуло. Чотирнадцятої дитини поки не знайдено", — уточнив він. Раніше уповноважений з прав дитини РФ Павло Астахов повідомив про 15 загиблих дітей.

У лікарнях перебувають 12 школярів, їх життю нічого не загрожує.

Упізнання тіл дітей відбудеться в Москві. Інших школярів, які брали участь у поході на човнах, спецборт МНС доставить в російськутолицю, де їх передадуть батькам.

Нагадаємо, що у РФ 18 червня 47 дітей з оздоровчого табору "Парк-Готель Сямозеро" у супроводі чотирьох педагогів вирушили на двох човнах в сплав по Сямозеру, де потрапили в шторм. Порушено кримінальну справу. В рамках розслідування затримано чотири людини.

Президент Росії Володимир Путін доручив Слідчому комітету встановити причини і винних у трагедії в Карелії.

Понеділок, 20 червня, оголошено в Москві і Карелії днем жалоби.

В Карелії під час сплаву загинули діти одного з оздоровчих таборів

На озері загинули відразу 13 дітей та один дорослий. Діти приїхали відпочивати до місцевого оздоровчого табору з Москви та Петербургу. Серед розваг у програмі був і сплав. Незважаючи на попередження синоптиків про негоду, працівники табору вирішили поїздку не скасовувати. Загалом, на прогулянку озером відправили три човни і 47 дітей: від 12 до 15 років. Більшість – устигли врятувати. Нині поліція розшукує організаторів відпочинку. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: