У Китаї передумали розстрілювати усіх, хто вкрав гроші

У Китаї тепер не всіх розстрілюватимуть за економічні злочини. Кількість статей, за якими передбачений розстріл, скоротилася на 13.

Китай офіційно скорочує кількість економічних злочинів, за які загрожує смертна кара, поправки до конституції були затверджені на черговий сесії постійного комітету Всекитайських зборів народних представників.

Згідно з повідомленням агентства "Сіньуха", кількість статей, за якими передбачений розстріл, скоротилася на 13 за рахунок скасування страти за ряд "економічних злочинів ненасильницького характеру". Відповідні поправки до кримінального кодексу були внесені на розгляд китайських законодавців в серпні 2010 року.

Досі в кримінальному кодексі описувалося 68 злочинів, за які загрожує смертна кара.

Зазначимо, що за останні 30 років китайські корумповані чиновники незаконно привласнили собі суму, еквівалентну 50 мільярдам доларів. З початку 1980-х КНР залишили близько чотирьох тисяч державних службовців, замішаних у відмиванні грошей і зв'язках з іноземними злочинними співтовариствами.

Більшість корумпованих чиновників втекли з Китаю, використовуючи підроблені посвідчення особи і заручившись підтримкою у США чи Австралії.

Тільки у 2009 році в КНР розслідували 103 справи, фігурантами яких були понад 300 чиновників, причетних до вивезення грошей за кордон.

Читайте також:

У Китаї корумповані чиновники привласнили близько 50 млрд дол.

Китай побив рекорд за кількістю людських страт у світі

ЄС закликав ввести всесвітній мораторій на смертну кару

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: