У Китаї почали активніше продавати людей

У Китаї торгівля людьми отримала більш професійний та більш масовий характер, нею займаються організовані групи, знижується віковий рівень об'єктів торгівлі "живим товаром".

З квітня 2009 року по вересень 2010 органами правопорядку КНР було розкрито понад 13,5 тис. злочинів, пов'язаних з торгівлею жінками і дітьми, повідомили в понеділок місцеві ЗМІ.

Як повідомляється, за цей період часу були виявлені 2398 злочинних угруповань, що займалися такого роду "підприємництвом", затримано 15 673 людини, звільнені 10621 жінка і 5896 дітей. З них 1099 жінок і 129 дітей - іноземці, які були репатрійовані.

Як заявив журналістам представник міністерства громадської безпеки Китаю, в останні роки "з'явилося багато нових особливостей" в області злочинної торгівлі дітьми та жінками.

Зокрема, за його словами, ця сфера діяльності придбала більш професійний та більш масовий характер, нею займаються організовані групи, знижується віковий рівень об'єктів торгівлі "живим товаром", злочини набувають міжнародного характеру.

Читайте також:

В Іспанії викрили сутенерів, які торгували чоловіками-повіями

У Китаї влада відбирала у батьків дітей і продавала їх іноземцям

У США затримали українців за торгівлю людьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: