У парламент Грузії пройшли три партії

ЦВК опрацювала 100% протоколів з виборчих дільниць.

В новий парламент Грузії пройшли три партії.

Про це повідомляє Центральна виборча комісія за результатами опрацювання 100% протоколів, передає Грузія Онлайн.

Перемогу на виборах святкує правляча партія "Грузинська мрія", що набрала 48,65% голосів виборців. Опозиційна партія екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі "Єдиний національний рух" отримала підтримку 27,12% виборців.

Також у парламенті нового скликання буде "Альянс патріотів Грузії" – ця партія набрала 5,01% голосів, подолавши прохідний бар'єр. Цю політсилу називають проросійською – вона виступає з позицій євроскептицизму, критикує євро-атлантичну інтеграцію Грузії.

150 депутатів парламенту Грузії обираються на чотири роки. Вибори проходять за змішаною виборчою системою - 77 осіб обираються за партійними списками (за пропорційною системою), 73 - по одномандатних округах (за мажоритарною системою).

Стали відомі результати виборів у Грузії, на яких балотувався Леонід Черновецький

Колишній мер Києва програв на своєму окрузі на грузинських парламентських виборах. За результатами голосування, він посів третє місце. Балотувався Черновецький як незалежний кандидат в місті Кобулеті. Його висунула якась група тамтешніх мешканців. Наразі в Грузії підрахували 99,9 голосів. Перше місце посіла правляча партія "Грузинська мрія".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: