У Середземному морі зникли 84 мігранта

Пошкоджену човен помітила італійська берегова охорона в суботу вдень.

В Середземному морі недалеко від берега Лівії потрапила в шторм човен з мігрантами на борту, повідомляє Міжнародна організація з міграції.

Зниклими числяться 84 людини.

Пошкоджену човен помітила італійська берегова охорона в суботу вдень. Вона була в дуже поганому стані і швидко заповнювалася водою. На момент виявлення в ній залишалося 26 осіб.

Мігрантів врятували і на двох катерах доставили на італійський острів Лампедуза. Як розповіли очевидці, що вижили, човен вийшла з Лівії з 110 мігрантами на борту, але в дорозі вона потрапила в шторм. Інші 84 пасажира випали за борт під час шторму. Зараз ведуться їх пошуки.

За даними ООН, тільки в цьому році близько 180 тисяч людей спробували досягти Європи морським шляхом, з них близько 800 людей загинули.

Нагадаємо, біженці шукають шляхи обходу Греції і Туреччини, щоб потрапити в Європу. Близько 200 тис. біженців зараз перебувають у Лівії і чекають переправлення в обхід забороненого балканського маршруту.

Крім того, в Греції на острові Лесбос мігранти стрибають у воду, щоб перешкодити вже другого корабля забирати мігрантів з Греції в Туреччину. Їх виловлюють і доставляють у відділок. Згідно з угодою між Анкарою і Брюсселем, турки зобов'язалися приймати назад всіх, хто потрапив до Греції після 20 березня і не попросив притулку. Проїзд назад - європейським рахунок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: