У Середземному морі зникли 84 мігранти

Пошкоджений човен помітила італійська берегова охорона в суботу вдень.

В Середземному морі недалеко від берега Лівії потрапив у шторм човен з мігрантами на борту, повідомляє Міжнародна організація з міграції.

Зниклими вважаються 84 людини.

Пошкоджений човен помітила італійська берегова охорона в суботу вдень. Він був у дуже поганому стані і швидко заповнювався водою. На момент виявлення у ньому залишалося 26 осіб.

Мігрантів врятували і на двох катерах доправили на італійський острів Лампедуза. Як розповіли очевидці, що вижили, човен вийшов із Лівії з 110 мігрантами на борту, але в дорозі потрапив у шторм. Інші 84 пасажири випали за борт під час шторму. Зараз ведуться їхні пошуки.

За даними ООН, тільки цього року близько 180 тисяч людей спробували досягти Європи морським шляхом, з них близько 800 людей загинули.

Нагадаємо, біженці шукають шляхи обходу Греції і Туреччини, щоб потрапити в Європу. Близько 200 тис. біженців зараз перебувають у Лівії і чекають переправлення в обхід забороненого балканського маршруту.

Крім того, в Греції на острові Лесбос мігранти стрибають у воду, щоб перешкодити вже другого корабля забирати мігрантів з Греції в Туреччину. Їх виловлюють і доправляють до відділку. Згідно з угодою між Анкарою і Брюсселем, турки зобов'язалися приймати назад всіх, хто потрапив до Греції після 20 березня і не попросив притулку. Проїзд назад - європейським рахунок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: