В Тунісі арештували прем'єр-міністра режиму Каддафі

Аль-Багдаді Алі аль-Махмуді, котрий за режиму Каддафі у Лівії обіймав посаду прем'єр-міністра, заарештовано в Тунісі.

Прем'єр-міністра Лівії часів Каддафі Аль-Багдаді Алі аль-Махмуді було заарештовано на території Тунісу.

"Аль-Махмуді був заарештований 21 вересня, увечері", - сказав представник МВС Тунісу, який побажав зберегти анонімність. Повідомляється, що з екс-чиновником були ще двоє людей.

Утой же час в ЗМІ поширилася інформація, що колишній глава уряду Лівії був арештований при в'їзді на туніську територію. Причиною для затримання стало, за словами джерела, відсутність у аль-Махмуді візи.

Аль-Багдаді Алі аль-Махмуді займав пост генерального секретаря Вищого народного комітету Лівії з 5 березня 2006 року до 1 вересня 2011 року, коли він оголосив про перехід на бік Перехідного національної ради. Аль-Махмуді втік до Туніс відразу після того, як наприкінці серпня озброєні прихильники опозиції почали штурм Тріполі.

Аль-Махмуді за освітою лікар-гінеколог. Завдяки медичному диплому в 90-х роках був призначений на пост міністра охорони здоров'я Лівії.

ПНС вимагав у влади Тунісу видачі екс-прем'єра, звинувачуючи його в причетності до "загибелі лівійських громадян під час революції".

Нагадаємо, раніше підрозділи регулярної армії Тунісу вступили в бій з "невідомими озброєними угрупуваннями" в безпосередній близькості від кордону з Лівією.

Останні декілька місяців саме в цьому регіоні Тунісу загони лівійської опозиції неодноразово порушували кордон з сусідньою державою, що незмінно призводило до збройних сутичок між сторонами.

Лівійські повстанці часто використовували прикордонні райони Тунісу для проведення "тактичних маневрів" в протистоянні з силами Муаммара Каддафі. Порушення туніського кордону формуваннями лівійської опозиції стали регулярними при проведенні операції по захопленню столиці Лівії.

Війська Каддафі теж вторгалися на територію Тунісу.

Читайте також:

Туніські прикордонники вступили у бій з терористами

Війська Лівії обстріляли територію Тунісу

Туніс звинуватив Лівію у порушенні кордону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: