Жертвами повені в Таїланді стали більше 400 людей

Дата публікації
Перегляди
1031
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Пік повені в столиці Таїланду пройшов, тепер країна підраховує мільярдні збитки і кількість жертв стихії.

Кількість жертв повені в Таїланді, за останніми даними, зросла до 427 людей. Постраждали від стихії більше трьох мільйонів.

У зоні затоплення, як і раніше, залишаються 26 провінцій. Економічні збитки країни оцінюються вже десятками мільярдів доларів.

Пік повені в столиці Таїланду пройшов. Всупереч похмурим прогнозам, центр Бангкока не був затоплений. Утім, точних прогнозів щодо завершення негоди немає - через тиждень в країні очікується нова хвиля сильних злив.

За інформацією Центру боротьби з повенями, в найближчі десять днів вулиці Бангкока будуть осушені. Після того як вода повністю залишить околиці 15-мільйонного мегаполісу та інші центральні провінції, розпочнуться відновлювальні роботи.

Попередньо збитки від повені торгівельно-промислова палата Таїланду оцінює в 400 млрд батів (12,9 млрд доларів). У країні виявилися затопленими сім великих промзон. Заводи Honda, Nikon, Sony і TDK відновленню не підлягають.

Частково затоплені і будуть відновлюватися заводи Toyota, Isuzu, Nissan, Canon. Також в Таїланді виявилися затопленими десятки великих підприємств електронної промисловості, зокрема заводи Seagate і WD.

Читайте також:

У полоні тайської повені опинилися 17 слонів

Паніка у Таїланді: повінь на 100% занурила Бангкок у воду

Повінь затопила аеропорт Бангкока

Повінь в Таїланді може обернутися дефіцитом жорстких дисків у світі

Жертвами повені в Таїланді стали більше 400 людей

Жертвами повені в Таїланді стали більше 400 людей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1031
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація