Французький журнал оголосив своїм главредом пророка Мухаммеда та згорів

Невідомі підпалили редакцію французького журналу Charlie Hebdo, який "призначив" головним редактором свого нового номера пророка Мухаммеда.

У ніч на 2 листопада невідомі підпалили редакцію французького сатиричного журналу Charlie Hebdo, який оголосив, що головним редактором його нового номера став пророк Мухаммед.

Пожежу загасили, але будинок отримав значні пошкодження. Ніхто з людей не постраждав. Причиною спалаху стала пляшка із запальною сумішшю, яку кинули в будівлю.

Напередодні Charlie Hebdo повідомив, що вирішив тимчасово змінити назву на Sharia Hedbo: це було зроблено після того, як нова влада Лівії оголосила, що країна буде жити за законами шаріату.

Пророк Мухаммед "став" головним редактором номера, який був присвячений перемозі помірно ісламістської Партії відродження ("Нахда") на виборах в Тунісі.

В журналі заявили, що попросили пророка очолити номер і той погодився.

Charlie Hebdo не вперше використовує пророка Мухаммеда для залучення уваги до свого видання.

У 2007 році журнал опублікував три карикатури на пророка. Одразу після цього Союз ісламських організацій Франції і Великої паризької мечеті подав позов до Charlie Hebdo, звинувативши журнал в "навмисному нападі" на мусульманські цінності. Позов був відхилений.

Нагадаємо, мусульмани почали активну боротьбу проти використання зображень та імені пророка Мухаммеда після того, як данська газета Jyllands-Poste опублікувала 12 карикатур на пророка.

Коли карикатури потрапили в Інтернет, в мусульманському світі пройшли акції протесту. На автора карикатур Курта Вестергорда було скоєно замах.

Читайте також:

Іранська газета опублікувала карикатури на християнство

У Данії випустили книгу карикатур на пророка Мухаммеда. ФОТО

Нова влада Лівії в першу чергу повернула багатоженство

У Швеції виставили плакати з голим пророком Мухаммедом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: