Іранська газета опублікувала карикатури на християнство

Іраньска газета опублікувала карикатури на християнство, які не мають гумористичного змісту, а ображають християнські вірування і звичаї.

Іранська газета Javan опублікувала карикатури на християнство.

В одній з цих карикатур субтитрами додано, що на картині зображений циган, що кається в своїх гріхах, який втратив весь свій блиск і силу та більше не вірить у силу громадськості. Це підриває віру в Христа та християнських священників.

Схоже, що саме ця карикатура описує пастора, який стомився від мандрування та безнадійної проповіді "Покайтеся!" і тепер скаржиться на все суспільство, пише Gazeta.ua.

Видання двох антихристиянських карикатур у газеті Javan навіть не мають гумористичного змісту. Це - пряма образа християнських вірувань і звичаїв, відзначає видання.

Javan, яка є рупором міліції, очолювана Ядолахом Джавані, опублікувала настільки образливе зображенням Христа й християн, що якби такі світлини були опубліковані на Заході, вони б підняли протести прихильників цієї релігії, а ісламське "завзяття" мало б летальні наслідки.

Малюнки, які з'явилися в середині червня 2011 р., не відповідають "гумористичному" стилю газети Javan.

Водночас, журналісти Christian News Today, стверджують, що це - скоріше, інструмент, який використовується урядом, щоб дискредитувати християнство.

Читайте також:

Американці образили Японію карикатурою про Білосніжку та "Фукусіму"

Меркель нагородила художника, який малював карикатури на Мухаммеда

Бельгійський карикатурист пожартував на тему авіакатастрофи під Смоленськом

Шведські газети передрукували карикатури на пророка Мухаммеда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: