Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Габріель і Тіллерсон підтримують розміщення миротворців ООН на Донбасі

Габріель підкреслив, що між ним та державним секретарем США Рексом Тіллерсоном існує консенсус щодо "блакитних шоломів" на Донбасі.

Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Габріель підтримує розміщення миротворчої місії ООН на Сході України.

Про це він заявив у четвер, 30 листопада, під час візиту до Вашингтона, передає агенція AFP. Міністр заявив, що миротворці ООН повинні гарантувати, що угода про припинення вогню поважається і що важку зброю буде виведено з Донбасу. Для цього потрібен "надійний мандат" Ради Безпеки ООН.

ВідеоСпостереження чи допомога: чого очікувати Україні від появи миротворців ООН на Донбасі


Габріель підкреслив, що між ним та державним секретарем США Рексом Тіллерсоном існує консенсус щодо "блакитних шоломів" на Донбасі. Водночас, досі існують "значні розбіжності" з Росією щодо формування такої миротворчої місії ООН.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко звернувся до ООН з ініціативою розгорнути миротворчу місію на Донбасі. Українська сторона наполягає, що миротворці повинні бути присутніми на всій окупованій території Донбасу, включаючи українсько-російський державний кордон.

Путін погодився з розміщенням миротворців на всій території Донбасу. Під час розмови з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель він детально зупинився на російській ініціативі про заснування місії ООН зі сприяння охороні спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції