Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меркель і Шульц розпочали переговори про велику коаліцію

Лідери партій мають з'ясувати, чи готові вони почати переговори щодо формування наступного уряду Німеччини.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель розпочала переговори з лідером Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мартіном Шульцом щодо створення великої коаліції. Переговори почались ввечері в четвер, 30 листопада, на запрошення президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра. Сам президент залишив свій офіс у розпорядженні гостей.

Лідери партій мають з'ясувати, чи готові вони почати переговори щодо формування наступного уряду Німеччини.

Нагадаємо, попередні консультації щодо створення коаліції "Ямайка" тривали понад місяць і завершились 19 листопада після того, як лідер ВДП Крістіан Лінднер оголосив про вихід своєї партії з перемовин. Після цього Ангела Меркель підтвердила своє прагнення сформувати уряд більшості разом із Соціал-демократичною партією Німеччини.

Раніше повідомлялось, що президент ФРН зустрічався з лідерами німецьких партій "Союз 90/Зелені" та Вільної демократичної партії (ВДП), щоб переконати їх повернутись за стіл переговорів щодо створення "Ямайка"- коаліції з блоком Християнсько-демократичний союз/Християнсько-соціальний союз (ХДС/ХСС). Згодом він провів також зустріч з головою Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мартіном Шульцом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції