Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українців попереджають про страйки в аеропорту Барселони

Громадянам України, у яких заплановані вильоти, рекомендують заздалегідь прибувати до аеропорту, а також відстежувати інформацію та поради авіакомпанії.

У зв'язку із запланованим на 9 серпня страйком служб безпекового контролю аеропорту м. Барселона "Ель Прат" можливі затримки рейсів. Про це йдеться на сторінці у Facebook Департамент консульської служби МЗС

"Службами безпекового контролю аеропорту м. Барселона "Ель Прат" оголошено про проведення 24-годинного страйку 9 серпня, що може призвести до затримки рейсів та великих черг на проходження безпекового контролю", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку з цим у Департаменті рекомендують громадянам України, у яких заплановані вильоти 9 серпня з аеропорту "Ель Прат", з аздалегідь прибувати, а також відстежувати інформацію та поради авіакомпанії, що здійснює переліт, та служб аеропорту.

Нагадаємо, 73 рейси були скасовані у липні через страйк наземного персоналу іспанської авіакомпанії Iberia в Барселоні. 

ВідеоЕкологи не рекомендують купатися на одеських пляжах після нещодавньої негоди

Через потужну негоду в Одесі прорвало одразу кілька каналізаційних колекторів. Злива змила з вулиць сміття та непотріб. Все це тепер у морі. Після експрес-аналізу прибережної води фахівці попереджають: на найпопулярніших одеських пляжах купатися нині небезпечно.  

Екологи не рекомендують купатися на одеських пляжах після нещодавньої негоди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції