Британська розвідка використовувала сперму для секретних повідомлень

Британська розвідка використовувала сперму для секретних повідомлень

Агенти британської розвідки експериментували з невидимими чорнилами зі сперми

Агенти британської розвідки МІ-6 експериментували з різними рідинами, щоб передавати один одному інформацію.

У Великобританії опублікована "перша офіційна історія" Секретної розвідувальної служби, більше відомої як MI-6.

Як з'ясувалося зі щоденника, що належить високопоставленому члену MI6, під час Першої світової війни існував документ, який радив використовувати сперму як невидиме чорнило.

У червні 1915-го Вальтер Кірк, заступник директора військової розвідки у Франції, зазначив у своєму щоденнику, що агенти британської розвідки експериментували з різними рідинами, щоб передавати один одному інформацію.

Голова британської військової розвідки Мансфільд Каммінг в 1910-х роках надсилав запити до хімічного відділення університету Лондона, намагаючись з'ясувати, який тип невидимого чорнила найбільш ефективний.

Співробітник служби, близький до Каммінга, стверджує, що шефу в руки одного разу потрапив звіт одного з агентів. Той, провівши "особисті дослідження", виявив, що чоловіча сперма майже ідеально підходить на роль невидимого чорнила.

Написи, зроблені спермою, практично неможливо виявити звичайними методами, а про доступність цього методу і говорити не доводиться.

Варто зазначити, що агенту, який зробив незвичайне відкриття, незабаром довелося запросити переведення до іншого департаменту. Колеги за кожного зручного випадку піднімали його на сміх: скаржилися на дивний запах, а потім радили йому використовувати свіжий запас "чорнила".

Читайте також:

Муссоліні був агентом британської розвідки

Автомобіль "агента 007" Джеймса Бонда виставлено на аукціон

У США банк сперми пропонує схожих на знаменитостей донорів

Британські вчені створили штучну сперму

Повʼязані теми:

Наступна публікація