У США банк сперми пропонує схожих на знаменитостей донорів

У США банк сперми пропонує схожих на знаменитостей донорів

Донорів підбирають на основі фотографій знаменитостей / Фото: AFP

Банк сперми пропонує донорів, які схожі на Джонні Деппа, Тома Хенкса, Рассела Кроу і Джастіна Тімберлейка.

Каліфорнійський банк сперми California Cryobank пропонує послугу Donor Look-A-Like ("Схожий донор"), що дозволяє клієнтам шукати потенційних донорів, що схожі на "акторів, спортсменів, музикантів, і всіх тих, хто знаменитий настільки, щоб його можна було знайти в Мережі ".

Зокрема, у списку клініки такі знамениті імена, як Джонні Депп, Том Хенкс, Рассел Кроу і Джастін Тімберлейк.

За каліфорнійськими законами, донори сперми повинні зберігати анонімність, тому клієнтам доводиться вибирати донора за описом. За словами представників компанії, схожість зі знаменитостями дозволяє полегшити процес відбору.

Претенденти на право стати донорами проходять ретельний відбір, який передбачає перевірку на захворювання, що передаються статевим шляхом, і генетичні порушення. Всі донори повинні бути не нижчі 5 футів 9 дюймів (близько 175 сантиметрів) і володіти університетською освітою. Процес відбору триває від півроку до дев'яти місяців, і лише 1% претендентів проходять його успішно. Кількість активних донорів становить від 100 до 150 осіб.

Після того, як анонімний донор отримує схвалення, персонал вирішує, яку знаменитість він нагадує найбільше. Клієнти обирають донора на основі фотографій знаменитостей.

Читайте також:

Сайт знайомств відкрив банк сперми для красенів

Американський вчений довів, що пилосос псує сперму

В США зі сперми, зданої 22 роки тому, народилася дитина

Повʼязані теми:

Наступна публікація