Колишня полонянка інопланетян видала книгу про свої пригоди

Колишня полонянка інопланетян видала книгу про свої пригоди

Зображення з сайту closeencounterspublishing.com

В Америці у світ вийшла книга про інопланетян, в основу якої лягли спогади американського фотографа про контакти з прибульцями.

Американський фотограф Кім Карлсберг видала ілюстровану книгу про інопланетян, в основу якої лягли її власні спогади про контакти з прибульцями, а також свідчення інших людей, повідомляє AOL News. До видання, що одержало назву "The Art of Close Encounters" (Мистецтво зближення), внесено багато історій і 150 ілюстрацій.

За словами Карлсберг, вперше вона побачила НЛО в 1988 році, і відтоді регулярно спілкувалася з представниками позаземних цивілізацій. Фотограф також стверджує, що її багато разів викрадали прибульці і вона навіть народила кількох дітей позаземного походження.

Автор книги "The Art of Close Encounters" розповіла, що коли вона почала працювати над зібранням історій, з нею почали зв'язуватися люди, які пережили подібні пригоди, і вона вирішила створити своєрідну ілюстровану енциклопедію про інопланетян. Карлсберг підкреслила, що в контакт із землянами вступає безліч видів прибульців, більше 20-ти, і всі вони докладно описані в її книзі.

Фотограф висловила думку, що насправді інопланетяни не мають нічого проти людей і не хочуть заподіяти їм шкоду. "Просто вони занадто дивні для нас, надто чужі, тому земляни сприймають їх як ворогів", - зазначила Карлсберг.

В даний час книга "The Art of Close Encounters" доступна для замовлення на офіційному сайті видавництва Close Encounters Publishing. Вартість ілюстрованого збірника становить близько 35 доларів.

Читайте також:

Офіцери ВПС: інопланетяни знешкоджують ядерні ракети США і Великобританії

Камера спостереження на естонській теплоелектростанції зафіксувала НЛО

Жінку-водія "підрізали" інопланетяни на автомобілі типу Ford

Повʼязані теми:

Наступна публікація