Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Психологи розповіли, як тепла погода впливає на людей

80% відсотків людей відчувають на собі "весняний" настрій

Плюс 20 і вище. На більшості території України температура випереджає каленар, кажуть синоптики. Часом аж на цілий місяць. Люди цьому не просто радіють - активно відчувають на собі.

Має відповідний, весняний, настрій 8 людей із 10. Доведено медичними спостереженнями: на прихід весни і подовження світового дня вони реагують не просто піднесенням. З'являється бадьорість і бажання пригод - найчастіше романтичних. Усе це підкріплюється не лише оголенням кінцівок, а й суцільною красою довкілля.

А ще весна дарує всім можливість побувати у справжній золотій долині. Саме так в київському ботанічному саду називають ділянку, де квітнуть фрезиції - кущі яскраво жовтого кольору. Вони в цю пору року розцвітають найпершими. І це як прикмета: розцвіли - прийшла уже не майже, а точно весна.

Черги за фото і за "понюхати" в ботанічному саду нині до рожевих рододендронів та білої магнолії.

Частина ж людей, а саме троє з десятка, вловивши аромат квітів, не можуть думати ні про що крім... фізичної близькості.

"У цих 30% людей, які взагалі думають носом, для них запах квітів і скошеної трави є сильним афродизіаком. З носа все йде в інші органи і вони замінюють все: голову, серце...",- каже психолог Наталя Підлісна.

Є у весни ще одна особливість.

"Саме навесні люди схильні до того, щоб робити добрі вчинки. Будти щедрими, ділитися добром і посмішкою", - додає психолог.

Відео Весна все-таки прийшла в Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції