Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернівцях народилася дівчинка з двома головами

У Чернівцях народилася дівчинка з двома головами

Жінка знала про патологію, але не схотіла переривати вагітність.

У жительки Чернівецької області народилися рідкісні сіамські близнюки. Це сталося в ніч проти суботи, 28 вересня, повідомляє УНІАН.

Зі слів головного лікаря пологового будинку №2 Альберта Куріцина, у дівчаток одне тіло, але дві голови. Це було діагностовано завчасно, однак матір вирішила народжувати. "Жінка за власними переконаннями свого часу відмовилася від переривання вагітності", - наголосив медик.

Спершу плановалося, що пологи прийматимуть лікарі в Києві, однак усе сталося в Чернівцях. "Пологи почалися передчасно – на 33-му тижні", - пояснив Куріцин. З його слів, цей випадок є рідкісним не тільки для України, але і для світу. "Хоч я і давно працюю, мені не доводилося зустрічатися з такою патологією", - зізнався він. Новонароджених готують до перевезення в дитячу лікарню.

Раніше про подібних близнюків повідомлялося в лютому цього року. Так звані дицефали з’явилися на світ в Ємені. Близнюки на ім'я Абдул-Халід і Абдул-Рахім провели перші дні життя в інкубаторі у відділенні інтенсивної терапії. Лікарі прогнозують, що вижити зможе тільки один з них.

Відео Із хорватської лікарні виписали успішно розділених сіамських близнючок

Валентина та Крістіна народились на два місяці раніше терміну зі зрощеними грудними клітками та животами, мали спільний кишківник і печінку. Медики одразу сказали: шансів вижити у дівчат не багато. Та батьки наполягли на операції.    

Із хорватської лікарні виписали успішно розділених сіамських близнючок

Залиште свій коментар

Вибір редакції