Чи можливий газовий блекаут в Україні: відповідь експерта

Автор
Катерина КузнецоваКатерина Кузнецова
Дата публікації
Перегляди
14к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чи можливий газовий блекаут в Україні: відповідь експерта

Фото: pixabay.com

Україна забезпечена природним газом у підземних газосховищах.

Навіть за тотального блекауту газ в українців буде. 

Про це повідомив виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України Артем Петренко в ефірі телемарафону 3 грудня.

Він запевнив, що Україна забезпечена природним газом у підземних газосховищах, а видобувні компанії продовжують активно закачувати та видобувати газ. 

"Якщо немає електрики, зокрема, газ використовується і для транспортування газу. Тому в плані електрики — це негативно впливає на роботу енергетичного сектору. Але зазвичай енергетики швидко поновлюють енергопостачання. Та, зокрема, й видобувні компанії України активно використовують генератори, зокрема, дизель-генератори для того, щоб продовжувати видобуток", - сказав Петренко.

Як Україна готується до нового блекауту

Влада та військові заявляють, що Росія готується до нового масованого ракетного удару. Ціль - енергетичні об'єкти, аби залишити українців без тепла, води та світла. Тому громадян України закликають наперед підготуватися - зарядити усі пристрої, купити теплі речі, набрати води. 

Міський голова Віталій Кличко розповів, що у разі надзвичайної ситуації столиця житиме і працюватиме, але в дуже складних умовах. Рух поїздів метрополітену в разі надзвичайної ситуації буде призупинений. 45 підземних станції метро працюватимуть як пункти тимчасового перебування людей та як укриття під час тривоги. 

Як "Пункти незламності" стають порятунком для хронічних хворих

Як "Пункти незламності" стають порятунком для хронічних хворих

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація