До суду над Тимошенко суддя Кірєєв вів справи на 1000 гривень

При призначенні судді на справу Тимошенко керівництво суду стало заручником норми закону, згідно з якою справи розподіляються методом електронного жеребкування.

Суддя Родіон Кіреєв, який веде справу екс-прем’єра Юлії Тимошенко, до цього вів лише незначні справи про дрібні розкрадання на суму до 1000 гривень і побутове хуліганство, пише "Сегодня".

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Як пояснило джерело у вищих юридичних колах, при призначенні судді на справу Тимошенко керівництво Печерського суду стало заручником норми закону, згідно з якою справи розподіляються між суддями методом електронного жеребкування.

"Ця норма була продиктована благими намірами, щоб справи не діставалися "потрібним" суддям, однак є й такий зворотний бік, коли важлива справа потрапляє до молодого судді", - визнало джерело.

За його словами, якби в порушення закону суддю призначили вручну, опозиція вже підняла б грандіозний скандал.

У зв'язку з особливими обставинами рішенням глави Вищого спецсуду у цивільних і кримінальних справах Леоніда Фесенка теоретично справа може бути передана в інший суд, але й у цьому суді конкретний суддя буде призначений методом електронного жеребкування, відзначило джерело.

Читайте також:

Екс-міністр вважає, що Тимошенко сама винна у втраті підтримки народу

За неповагу до суду Тимошенко змусять відповідати стоячи

Прокурор обіцяє Тимошенко 10 років в'язниці

Печерський суд допитає Ющенка у справі Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: