E-Katalog представив каталог популярних дитячих колясок Geoby

У каталозі можна придбати широкий асортимент дитячих товарі.

Фахівці українського цінового агрегатора E-Katalog оглянули дитячі коляски від Geoby і розповіли про їхні переваги. До порівняння взяли моделі колясок серій С4ХХ, С7ХХ і С9ХХ. 

Коляски Geoby — вибір турботливих і вимогливих мам. Завдяки тому, що колиска знімається, а вага більшості колясок цього бренду відносно невелика, Geoby стали оптимальним варіантом для прогулянок. Масивні гумові поворотні колеса і захисні бампери, характерні для серій С4ХХ, С7ХХ і С9ХХ, дозволять забути про проблеми з прохідністю. 

Geoby створює коляски, які відрізняються високою надійністю і безпекою. Так, основа колясок виготовлена зі сталі або алюмінію. Деякі моделі, наприклад Geoby С780, оснащені класичною системою амортизації. Вага колясок досягає 16 кілограм, що пояснюється відносно складними захисними конструкціями та наявністю металевих деталей. Але навіть значна вага деяких колясок не ускладнює їх використання, так як частина елементів легко знімається. 

Комплектація колясок Geoby досить багата. Так, модель C922 включає дощовик та накидку для ніг дитини. Разом із захисним бампером ці елементи гарантують безпеку дитини. Вага моделі складає 9,2 кілограма. Кут нахилу спинки регулюється (три положення). Основа коляски зроблена зі сталі. 

Коляска Geoby C409M важить на 300 грам більше попередньої моделі за рахунок використання алюмінію. Вона оснащена ременями з п'ятиточковим кріпленням. Спинка і підніжка мають кілька позицій регулювання. На візку встановлений захисний бампер. 

В українському онлайн-каталозі цін E-Katalog представлений широкий асортимент дитячих товарів — коляски, ходунки, дитячі меблі, радіоняні і дитячі автокрісла.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: