Лікуємо кашель лінивим та зайнятим

Весна повернулася, а разом із нею - й захворювання дихальних шляхів. Варто подумати про лікування цієї недуги.

Ми вже не чекали, але ВОНА повернулася! Та, як завжди не сама, а з проблемами. Здавалося, що все найстрашніше позаду, але тут ВОНИ – ЇЇ вірні супутники! І що робити, якщо ВОНА – це ВЕСНА, а ВОНИ – це захворювання дихальних шляхів? А як нам бути, якщо наш організм, в намаганнях вловити вібрації змін, вичерпує останні ресурси, що заготовлені минулого сезону? Кашель "задушено" ще місяць тому, але він раптово відгукується булькотінням, але хворіти не можна, оскільки діловий сезон ще в розпалі.

Якщо ви ТАК зустрічаєте весну, то має сенс подумати про "охронічування" запальних процесів в дихальних шляхах. І тому силові методи накшталт: "наковтаюсь антибіотиків і завтра матиму здоров’я" абсолютно недоречні. Можливо, час сумувати за зимою, що проминула - адже це був ідеальний шанс поправити здоров’я за допомогою снігу, морозу та води. Можливо, час згадати про опанування дихальних практик. Тоді вам точно не загрожуватимуть ніякі респіраторні захворювання.

Динаміка міського життя – це окремий стрес-фактор, що негативно впливає на загальний стан імунітету. І часто-густо винуватий не випадковий вірус, а банальна нездатність організму до його виселення. Організму, що вже травмований токсичними речовинами, які в богатому асортименті присутні в міському повітрі. Та, якщо взимку їх розповсюджуванню запобігає низька температура та сніг, що є пиродним сорбентом, то навесні всі важкі метали і іже з ними благополучно потрапляють до зони дихання. Разом із пилом, накопиченим за зиму.

Якщо ви маєте нагоду, придбайте інгалятор. Дихання сумішами, збагаченими ефірними оліями та лікарськими рослинами – безцінна процедура на шляху оздоровлення діхальних шляхів. Одначе вимоглива до наявності часу!

Лазолван
На жаль, робочий графік часто настільки перевантажений, що побутовий ресурс денної активності зазвичай включає лише короткі гігєнічні процедури. Інгаляції – це нечувана розкіш! Багато хто віддає перевагу несильному кашлю, аби не морочитись навколо навіть нескладних процедур.

Вихід можна знайти у вживанні препаратів подовженої, але прицільної дії на запалені дихальні шляхи. Наприклад, Лазолван Ретард. Він сприяє розрідженню мокротіння та ефективному ії видаленню. Капсула вживається один раз на добу, і надалі взагалі необов’язково пам’ятати про прийом Лазолвану протягом дня. Ми працюємо, а лікувальний процес продовжується 24 години.

Стабілізація стану слизової оболонки – це первинна ціль на шляху оздоровлення всього організму. Попереду літній сезон, час для поповнення витрачених запасів. А поки що будем здорові по-весняному!

Про кашель та лікування - www.lasolvan.ua

"Препарат Лазолван може бути з успіхом застосований в будь-якому віці, є в наявності в різних лікарських формах, які можливо індивідуально підібрати в залежності від стану організму і, навіть способу життя.
Лазолван м’яко, але ефективно повертає природній, фізіологічний стан верхнім дихальним шляхам та бронхіальному дереву, полегшуючи процеси звільнення від усього стороннього. Та не тільки механічно. Лазолван допомагає синтезу спеціальної ліпідної плівки, що захищає стінки дихальних шляхів. В зоні ураження підвищується кількість імунних клітин, що «пожирають» інфекційних агентів. Тому ми часто радимо застосовувати Лазолван в лікуванні респіраторних захворювань змішаної природи."

Овчаренко Леонід Сергійович, д.м.н., професор.
Завідуючий кафедрою педіатрії
Запорізьскої медичної академії післядипломної освіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: