Мер Сум почав розмовляти на жаргоні Януковича

Міський голова Сум Геннадій Мінаєв ужив стосовно своїх супротивників слово "шлепери", яке раніше публічно використав Віктор Янукович.

Слідом за президентом Віктором Януковичем, жаргонне слово "шлепер" стосовно своїх супротивників почав використовувати мер Сум Геннадій Мінаєв.

На нараді в мерії 30 травня Мінаєв зажадав передбачити в новому договорі з ЖЕКами можливість впливу на них.

"Мені такий потрібен договір! Броня! Щоб я у баранячий ріг міг скрутити цих шлеперів!" - заявив Мінаєв, критикуючи роботу житлових організацій міста. "Що, чекають всі конкурсу, повісили бутси на цвях і в футбол не грають? Трава по пояс!", - додав він.

Раніше президент Віктор Янукович, виступаючи на розширеному засіданні Комітету з економічних реформ, порівняв своїх попередників зі "шлеперами".

Зауважимо, що слово "шлепер" в кримінальному середовищі означає "вагонний злодій". Але це не тільки кримінальний сленг - серед єврейської громади "шлепер" чи "шльопер" часто вживають у значенні "неакуратний, розхлябаний, неорганізований, недбало одягнений".

До речі, мер Сум "прославився" і власним висловом - "Підписздєс" – який не просто здобув велику популярність серед користувачів Інтернету, а поширився у LiveJournal, Facebook і інших соціальних мережах та став універсальною відповіддю практично на будь-яке запитання.

Читайте також:

Мер Сум пишається своїм "підписздєсом"

"Кримінальний сленг" Януковича виявився давнім єврейським висловом

Янукович зміг вимовити слово "археологія" лише з четвертої спроби (відео)

Янукович виступив на кримінальному жаргоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: