Міністру Тимошенко у СІЗО загрожує параліч та інвалідність

Колишньому т.в.о. міністра оборони Валерію Іващенку, якого звинувачують у скоєнні посадового злочину, без стаціонарного лікування загрожує параліч і як наслідок - інвалідність.

Колишньому т.в.о. міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко Валерію Іващенку загрожує параліч і інвалідність, якщо йому негано не буде надано можливість стаціонарного лікування за межами СІЗО.

Про це заявив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко, коментуючи рішення Печерського райсуду столиці в черговий раз залишити Іващенка під вартою, незважаючи на погіршення стану здоров'я.

"Відповідно до висновків головного невропатолога Шевченківського району Києва, який з ініціативи пенітенціарної служби оглядав мого підзахисного в СІЗО, у нього - гостре порушення статодинамічної функції хребта. Більше того, за висновком лікарів, у зв'язку з тим, що протягом тривалого періоду (з квітня 2011 року) в Іващенка спостерігається стійкий болючий синдром і оніміння правої нижньої кінцівки, це може призвести до паралічу й необхідності оперативного втручання, результатом якого (у найкращому разі) буде інвалідність", - сказав адвокат.

При цьому адвокат наголосив, що замість зміни запобіжного заходу судді знову "звернули увагу" СІЗО на ненадання підсудному необхідної медичної допомоги.

"І це - незважаючи на вже наданий для цього майже місячний термін, незважаючи на очевидну об'єктивну неможливість лікування мого підзахисного в умовах слідчого ізолятора, що раніше неодноразово офіційно підтверджувало й підтверджує керівництво СІЗО, посилаючись і на відсутність у медичній частині ізолятора неврологічного відділення, і на відсутність посади лікаря-невропатолога, що взагалі не передбачена діючим штатним розкладом ізолятора", - сказав Нечипоренко.

Як повідомлялося, 30 вересня на початку судового засідання, звертаючись до суду, Іващенко зазначив, що біль у хребті загострився до такого стану, що він не може ані стояти, ані сидіти, про що є відповідний висновок лікарів.

Нагадаємо, 4 жовтня Іващенку пообіцяли відвезти його для протезування зубів до Центральної військової стоматологічної поліклініки.

Іващенко обіймав посаду в.о. міністра оборони із червня 2009 до березня 2010 року. Його звинувачують у службових зловживаннях та пособництві у незаконному відчуженні майна, що завдало державі збитків на суму 70,9 млн гривень. Він був заарештований у серпні 2010 року.

Читайте також:

Лікарі наполягають на переведенні соратника Тимошенко до стаціонару

Лежачого соратника Тимошенко таки притягли на судове засідання

Суд відмовився звільнити Іващенка з-під арешту

Екс-глава Міноборони Іващенко припинив голодування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: