Екс-глава Міноборони Іващенко припинив голодування

Лікарі, які спостерігали за станом здоров’я Іващенка, виявили в його організмі ацетон, кількість якого перевищує безпечний рівень.

Колишній тимчасово виконуючий обов’язки міністра оборони Валерій Іващенко у суботу припинив голодування. Про це повідомив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко.

За словами Нечипоренка, його підзахисний припинив голодування за рекомендацією лікарів, рідних та адвокатів через реальну загрозу його здоров’ю та життю.

Лікарі Київського СІЗО, які з моменту оголошення Іващенком голодування спостерігали за станом його здоров’я, в суботу зробили аналізи і виявили в його організмі ацетон, кількість якого перевищує безпечний рівень. Це, за словами лікарів, свідчить про негативні зміни в організмі Іващенка.

Крім того, якщо враховувати той факт, що голодування Іващенко розпочав при послабленому стані здоров’я, незакінченому курсі лікування хронічного бронхіту і вимушеному припиненні прийому ліків, ці обставини, на думку медиків, реально загрожують його здоров’ю і життю.

"Виходячи з цього та прислухавшись до рекомендацій лікарів, рідних і адвокатів, Іващенко прийняв розумне рішення – припинити голодування. При цьому він стверджує, що обставини, котрі стали причиною голодування, не змінилися і він не знімає свій протест у зв’язку з необ’єктивністю, заангажованістю та упередженістю Печерського районного суду, який керується Генпрокуратурою", - зазначив адвокат.

Офіційно Іващенко розпочав безстрокове голодування з 20 червня, поінформувавши про цей крок керівництво СІЗО.

Нечипоренко також заявив, що адвокати Іващенка подали скаргу до Європейського суду з прав людини.

"Сьогодні ми подали скаргу до Європейського суду з прав людини у зв'язку з допущеними грубими порушеннями в ході досудового та судового слідства", - сказав він.

Іващенко обіймав посаду в.о. міністра оборони із червня 2009 до березня 2010 року. Його звинувачують у службових зловживаннях та пособництві у незаконному відчуженні майна, що завдало державі збитків на суму 70,9 млн гривень. Він був заарештований у серпні 2010 року.

Читайте також:

Іващенко, який утримується в СІЗО з серпня, розпочав голодування

Ще одного урядовця Тимошенко віддали під суд

Екс-главі Міноборони інкримінують зловживання на 70 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: