МВС заперечує, що в Lanos Лук'яненка в'їхала донька генерала

МВС заперечує, що в Lanos Лук'яненка в'їхала донька генерала

У ДТП за участі Lexus та авто Лук'яненка дочка генерала не замішана / Фото: avtopoligon.info

У МВС зазначили, що дочка генерал-майора міліції у відставці Анатолія Удода 1972 року народження, а учасниця ДТП з Левком Лук'яненком - 1976 р.н.

У МВС заперечили причетність дочки екс-генерал-майора Анатолія Удода до ДТП за участі Lexus та автомобіля нардепа Левка Лук'яненка. 

Про це ТСН.ua повідомили в прес-службі МВС України. 

"Деякі журналісти зробили припущення, що вона є донькою генерал-майора міліції у відставці Анатолія Удода, який раніше обіймав посаду начальника Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС України і був звільнений з цієї посади у 2002 році. За інформацією, що дістали дізнавачі відділу ДАІ Голосіївського райуправління ГУМВС України в Києві та за повідомленням самого Анатолія Павловича до УЗГ МВС України, його дочка жодного стосунку до згаданої аварії не має", - повідомили у прес-службі.

Див. фото: Нетвереза жінка в Києві перекинула Lexus і пошкодила ще 3 машини

У прес-службі також додали, що донька генерал-майора народилася у 1972 році (а не 1976 року, як учасниця ДТП 3 квітня) та має інше прізвище. Автомобілем Lexus, який спричинив ДТП, вона не володіє.

Нагадаємо, у Києві 3 квітня, близько 22:00, автомобіль Lexus RX350, перевернувся та протаранив три автомобілі, в одному з яких перебував відомий дисидент та громадський діяч, нардеп Левко Лук'яненко. В ЗМІ з'явилася інформація, нібито винуватцем ДТП була донька генерал-майора міліції у відставці Анатолія Удода.

Lexus протаранив машину Левка Лук'яненка

Lexus протаранив машину Левка Лук'яненка

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація