В Казахстані випустили горілку з написом "Сили Аллаха вистачить на всіх" (фото)

Дата публікації
Перегляди
1925
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Казахстані випустили горілку з написом "Сили Аллаха вистачить на всіх" (фото)

Горілку з написом "Сили Аллаха вистачить на всіх" уже вилучають з продажу / Фото: youtube

Дизайнер обгортки горілки, не володіючи арабською писемністю, скопіював частину орнаменту з історичної книги.

Керівник винно-горілчаного підприємства Актобе (адмінцентр Актюбінської області) ТОВ "Геом" приніс вибачення мусульманам Казахстану за некоректний напис на пляшці горілки.

"Я приношу свої глибокі вибачення у зв'язку з подією. Те, що сталося стало причиною ненавмисної дії дизайнера даної продукції, який будучи неосвіченою людиною і не володіючи арабською писемністю, скопіював частину орнаменту з історичної книги, не підозрюючи що ознаячає напис", - повідомив генеральний директор ТОВ "Геом" Андрій Гооге.

Горілка "Байтерек" торгової марки "Вімпекс" з написом арабською "Сили Аллаха вистачить на всіх" на капсулі пробки, виробником якої є ТОВ "Геом", з'явилася у продажу в декількох містах Казахстану. Це викликало обурення віруючих.

Гооге пояснив, що капсули ТОВ "Геом" замовляє в Росії, але назвати фірму, де була зроблена обгортка, і де саме працює дизайнер, він не став.

За словами Гооге, на підприємстві в даний час "проводиться ретельне розслідування, всі винні в халатності будуть покарані, будуть вжиті всі заходи для виправлення цієї ситуації і запобігання повторення в майбутньому подібних випадків".

Працівники цього винно-горілчаного підприємства, також торгові представники другий день об'їжджають усі торгові точки Актобе та інших міст країни та вилучають дану продукцію з продажу.

У свою чергу головний імам області Абдумуталіп Дауренбеков закликав мусульман з розумінням поставитися до ситуації і наголосив, що іслам завжди приймає щире каяття.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1925
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація