Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині після обіду в ресторані госпіталізували 12 людей

Відвідувачі закладу з різних компаній мають однакові симптоми.

Масове отруєння сталося на Львівщині – там у лікарні опинились 12 відвідувачів ресторану, двоє з них діти. Одна компанія в закладі святкувала хрестини, інша день народження, але всі вживали однакові страви, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нині у лікарні чи не вся родина пані Наталі – зять, невістка, донька і онука. В усіх симптоми отруєння. Два дні тому родина в ресторані святкувала іменини зятя, з собою принесли лише фрукти і солодке, головні страви замовляли у закладі. Саме на них і нарікають. "Я думаю, що салати", - каже постраждала Наталя Куртян.

Відео Після відвідування ресторану на Львівщині 12 людей опинилися у лікарні

Усі вони відвідували один ресторан. Одна компанія святкувала хрестини, інша - день народження. І всі вживали однакові страви. Докладніше – у сюжеті.  

Після відвідування ресторану на Львівщині 12 людей опинилися у лікарні

Поруч у палаті з нудотою та температурою пані Зіна. У тому ж ресторані вона святкувала день народження подруги, і теж занедужала. Два дні лікувалася вдома, але ставало все гірше, тож звернулась у лікарню. Жінка каже, що жодної страви з собою в ресторан не брала, а з подругою замовили багато салатів, хоча найбільше смакувала рибою. "Була фарширована риба, я рибу дуже люблю, я ще з’їла один шматочок, а вони кажуть: вона так любить, дайте їй ще. Я десь три шматочка тої риби з’їла", - каже постраждала Зіна Мірк.

В усіх госпіталізованих стан середньої важкості. "Нудота, блювота, підвищена температра тіла, діарея – це ознаки гострої кишкової інфекції", - розповів завідувач відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Мартинюк. Ресторан, на який вказують усі хворі, розташований поблизу Львова, нині він зачинений, на дверях табличка: "Санітарний день". На подвір’ї працюють будівельники, які переконують, що нікого з керівництва немає.

Адміністратор телефоном звинувачує відвідувачів. "Люди отруїлися кавуном, але святкували у нас бенкет. Ми з людьми якось будемо узгоджувати, щоб компенсувати лікування, але ми, в принципі, не винні в тому, що люди принесли свої продукти, якими отруїлися", - каже Надія Бартошик. За два дні у ресторані було аж 8 бенкетів і понад 200 гостей. В Держпродсподживнагляді з’ясували, що всі відвідувачі вживали м’ясну нарізку, салат "Цезар" та млинці з фаршем. Фахівці вже обстежили заклад і вже виявили чимало порушень. "Недотримання правил гігієни працівниками, порушення технології приготування та реалізації готової продукції. На деяку сировину не було документації", - розповіла спеціаліст Держпродспоживслужби Олеся Кузьмин. Результати аналізів експерти оприлюднять за 5 днів. Від них залежатиме, чи відбудеться ресторан лише штрафом, чи взагалі зупинить роботу.

Як повідомлялося, цього літа Україною прокотилася хвиля масових харчових отруєнь. Гостра кишкова інфекція вразила не лише дітей, але й дорослих.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Фотогалерея Отруєння на шкільній лінійці в Черкасах. До лікарів звернулися понад 90 дітей (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції