На відбудову після паводку виділили 700 мільйонів – Шмигаль

Велика вода прийшла у понад 20 тисяч домогосподарств, поруйнувала захисні дамби і мости. Люди нині підраховують збитки. 

Компенсації для потерпілих від повеней районів. Не затягувати із підрахунком збитків  - закликав Денис Шмигаль місцеві влади 5 областей на Заході.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що понад 700 мільйонів гривень на відбудову після паводку вже є на рахунках Держказначейства. Тому уряд якнайшвидше чекає на фінансові звіти чиновників - кому потрібна допомога і яку інфраструктуру варто відбудовувати передусім.

Відео Компенсації після повеней: Шмигаль закликав місцеві влади не затягувати із підрахунком збитків

Прем`єр-міністр Денис Шмигаль закликав місцеві влади 5-х областей заходу України не затягувати із підрахунком збитків. Він повідомив, що понад 700 мільйонів гривень на відбудову після паводку вже є на рахунках Держказначейства. Тому уряд якнайшвидше чекає на фінансові звіти чиновників - кому потрібна допомога і яку інфраструктуру варто відбудовувати в першу чергу. Велика вода прийшла у понад 20 тисяч домогосподарств, поруйнувала захисні дамби і мости. Люди нині підраховують збитки.

Компенсації після повеней: Шмигаль закликав місцеві влади не затягувати із підрахунком збитків

Велика вода прийшла у понад 20 тисяч домогосподарств, поруйнувала захисні дамби і мости. Люди нині підраховують збитки. 

"Що дуже важливо, люди не мають чекати тижнями, а мають почати відновлення своїх домівок, городів, найближчим часом. Тому всіх прошу працювати швидкими темпами без зайвої бюрократії і не затягувати процеси", – заявив Денис Шмигаль.

Раніше повідомлялося, що чиновники рахують збитки та збирають від потерпілих селян акти обстеження їхніх обійсть - готуються до виплати компенсацій.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів