Нацкомфінпослуг забрала ліцензії в низки страхових компаній

Рішення набуде чинності через місяць.

Нацкомфінпослуг анулювала ліцензії страховим компаніям "Рада", "Сварог", "Лемма", "Сінклер", "Астарта", "Актив-страхування" та "Хорос".

Про це повідомили у прес-службі Нацкомфінпослуг.

"12 липня поточного року Нацкомфінпослуг прийняті рішення у вигляді розпоряджень про анулювання ліцензій на провадження страхової діяльності зазначеними страховими компаніями", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, анулювання ліцензій набуде чинності через 30 днів із дня прийняття рішення, за даними Нацкомфінпослуг – з 11 серпня 2016 року.

Також наголошується, що рішення було прийнято після проведення позапланової перевірки через те, що комісія не виявила за місцем розташування компаній представників страховиків.

Окремо у прес-службі відомства повідомили, що у зв'язку з відмовою страховиків допустити інспекторів Нацкомфінпослуг до проведення перевірки було прийнято рішення про анулювання 95 ліцензій.

"Звертаємо увагу, що анулювання ліцензій не звільняє страховиків від обов'язку виконувати свої зобов'язання за укладеними договорами страхування", - додали у Нацкомфінпослуг.

Нагадаємо, раніше Нацкомісія анулювала ліцензію найбільшої української біржі із російськими власниками.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: