Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сотні людей прийшли попрощатись з Левком Лук'яненком

Сотні людей прийшли попрощатись з Левком Лук'яненком

Діяча вшанували у Клубі Кабміну.

Сьогодні, 10 липня, на Байковому цвинтарі  поховають українського дисидента, одного з авторів акту "Про Незалежність України" Левка Лук'яненка.

Як передає кореспондент ТСН, нині триває громадське прощання з дисидентом. Церемонія почалась у Клубі Кабінету міністрів о 10-й годині ранку. Віддати останню шану Герою України міг кожен охочий. Потік людей був неймовірний – дві години кілька сотень людей проходили, покладали квіти та прощались з діячем. І далеко не всі були особисто знайомі з Лук'яненком – багато людей прийшли уважити видатну особистість.

"Це була людина великого оптимізму. Я ніколи не чув, щоб він на когось підвищував голос. У найскладніших умовах ця людина могла запропонувати просте і правильне рішення", - каже секретар РНБО Олександр Турчинов, який називає Лук'яненка своїм вчителем.

Прощання з Левком Лук'яненком_2

Прощання з Левком Лук'яненком_3

Після цього Лук'яненка відспівають у Володимирському соборі, кілька десятків людей там вже чекають на панахиду.

Напередодні близькі та рідні прощались з Лук'яненком у його будинку у Хотові. Громада села на честь діяча пообіцяла посадити дуб - саджанець принесли до будинку політика.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Відео Левка Лук'яненка поховають на Байковому кладовищі

Письменника, дисидента та народного депутата чотирьох скликань поховають сьогодні на Байковому кладовищі. Попрощатися з Лук`яненком можна буде з 10 до 12 години в столичному клубі Кабінету міністрів. Напередодні це зробили у його рідному селі Хотові.

Левка Лук'яненка поховають на Байковому кладовищі

Вибір редакції