У чернігівчан вкрали чорнозем на футбольне поле для прокурорів

Дата публікації
Перегляди
2430
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У чернігівчан вкрали чорнозем на футбольне поле для прокурорів

Чорноземи почали зривати з пайових земель за наказом з прокуратури

В обласній прокуратурі пообіцяли розібратися та знайти винних.

Із розпайованих земель на Чернігівщині вкрали шар чорнозему на потреби облаштування футбольного поля для прокурорів.

Як повідомляє ТСН, земельний скандал розгорівся, коли жителі села Анисів помітили на своїх землях бульдозери та вантажівки. Хтось зірвав із сінокосів шар дерну і вже почав згрібати в кучугури родючий ґрунт.

Розкопки на паях першим помітив брат депутата районної ради Анатолія Дуденка. Вони, разом із власниками землі, всю ніч намагалися дізнатися, хто краде у них чорнозем, однак марно.

На ранок, коли повернулися тракторист і водії вантажівок, виявилося, що вони чекають команди вантажити чорнозем. Працівники також не приховували, хто дає розпорядження, і куди поїде родючий шар ґрунту.

"А хто забиратиме землю? - Прокуратура. А куди? - А ось за Десну, там, направо, комплекс роблять якийсь спортивний - і стадіон там і все", - розповів тракторист.

На березі Десни дійсно має з'явитися футбольне поле, на якому займатимуться тільки прокурори. Цю ділянку обласний прокурор ще рік тому просив у депутатів Чернігівської міської ради для будівництва спортивного комплексу.

Поверх піску, важкою технікою тут розкидають чорнозем. Звідки земля, будівельники не знають.

Прокуратура Чернігівської області дала відповідь на запит ТСН, чи причетні силовики до вивезення ґрунту з околиць Анисова.

"Як замовник спорудження фізкультурно-оздоровчого комплексу, прокуратура області, безумовно, не може не бути причетною до прикрого інциденту який, дійсно, трапився нещодавно на околиці с. Анисів. Подібне частково обумовлюється погодними умовами, коли після зливи самоскид не зміг доїхати до узгодженої ділянки для завантаження ґрунтом, необхідним для озеленення футбольного поля", - йдеться у заяві прокуратури.

Водночас в установі запевнили, що проводять перевірку і шукають винних, зокрема, і серед працівників прокуратури. А земельну ділянку пайовиків зобов'язалися відновити.

Невідомі крадуть чорнозем з розпайованих земель

Невідомі крадуть чорнозем з розпайованих земель
Наступна публікація