У Генштабі розповіли, скільки часу необхідно готувати військових

У відомстві також вказали, що має стати пріоритетом

Начальник Генерального штабу  ЗСУ Віктор Муженко розповів, скільки часу має тривати підготовка військовослужбовців, пише "УП".

За його словами, готувати військових необхідно не менше 2 місяців. При цьому, пріоритетом має стати комплектування бойових військових частин.

"Мені не потрібна паперова статистика... Особливо щодо якості відбору та підготовки військовослужбовців, яка за терміном не може бути меншою ніж два місяці", - заявив він.

У той же час, Муженко доручив спростити процедуру комплектування військових частин контрактниками. 

"Пріоритетність залишається за високомобільними десантними військами та бойовими бригадами. Частини та підрозділи сил спеціальних операцій та розвідки комплектуються позачергово і найкращими військовослужбовцями, потім частини забезпечення", - підкреслив він.

Адже військові комісаріати не завжди справляються із завданнями щодо мобілізації та призову на контракту на строкову службу.

Нагадаємо, що з військовими, які підписали довгострокові контракти на службу, виникла юридична колізія – вони служитимуть до повної демобілізації, тобто до закінчення війни. Короткостроковий контракт на півроку вже підписали 2,5 тисячі солдатів та офіцерів, звітують у міністерстві. Це єдиний тип контракту, який дає можливість військовому залишити службу до закінчення війни. Всі, хто підписав інший тип контракту – воюватимуть до кінця.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: