У Львові під час лекції про Голокост жбурнули димову шашку

У Львові під час лекції про Голокост жбурнули димову шашку

Фото: Олег Вишняков / Facebook

Ніхто з відвідувачів книгарні не постраждав.

Увечері у центрі Львова в книгарні "Є" відбувалася лекція "Страшна історія: Голокост. Пам'ять. Біль. Уроки". У залі на другому поверсі було до півсотні слухачів. Раптово до приміщення забіг юнак 15-16 років із закритим пов'язкою обличчям і жбурнув димову шашку на сходах між першим та другим поверхами.

Після того хлопець одразу ж утік. Дим заповнив приміщення книгарні. Один зі слухачів лекції вхватив димову шашку та виніс її на вулицю. Про це пише Zaxid.net.

Одразу ж викликали поліцію. Правоохоронці вилучили як речові докази недогорілу димову шашку та відео з камер спостереження, що зафіксували нападника.

Після того, як розсіявся дим у книгарні, організатори лекції продовжили її. Залишились і більшість слухачів. Лекцію проводила дослідниця єврейської історії, голова львівської міської громадської організації "Гілель" Олена Андронатій.

"Пропагандисти антисемітизму вже перейшли всі межі. Тих, хто "замахнувся" на людське життя, вже не назвеш хуліганами, це – бандити, з якими треба боротися негайно!", – прокоментував інцидент почесний консул Ізраїлю у західному регіоні України Олег Вишняков.

"Відомості про цей інцидент внесені в реєстр. Слідчі проводять його перевірку", - зазначила речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація