У Вінницькій області коронавірус виявили у дитини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Вінницькій області на коронавірус захворів 5-річний хлопчик - родич інфікованої медсестри.

У Вінницькій області нову коронавірусну інфекцію лабораторно підтверджено у чотирьох осіб, зокрема дитини.

Про це повідомила пресслужба Лабораторного центру МОЗ у Вінницькій області.

Зазначається, що до 32 зросла кількість осіб, які мають підозру на інфікування COVID-19. " У 24 випадках діагноз лабораторно не підтверджений, в чотирьох випадках виявлений коронавірус, зокрема однієї дитини. Зразки матеріалів ще від чотирьох хворих досліджуються", - повідомляє обласний лабораторний центр.

Видання Вінниця.infо повідомляє, що захворів 5-річний хлопчик - родич медсестри, у якої напередодні підтвердився коронавірус. Хлопчика госпіталізували до дитячої інфекційної лікарні.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Новонародженого здорового хлопчика від хворої на коронавірус мами ізолюють на 2 тижні

Новонародженого, здорового, хлопчика від хворої на коронавірус мами ізолюють від батьків на 2 тижні. Породіллю планують перевести до інфекційної лікарні. Її чоловік та 10-річна старша дитина ознак недуги не мають, але перебувають на 14-денному карантині у власній квартирі. Немовля на цей період забрали родичі.  Більше про коронавірус в Україні

Новонародженого здорового хлопчика від хворої на коронавірус мами ізолюють на 2 тижні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції